Domov | O Podjetju | Tehnološka konferenca | Novice | Facebook | Sitemap | RSS | Iskanje | Galerija | Obrazci | Certifikati kakovosti
Anet
Naša ekipa na Rally Monte Carlo!

Naša ekipa na Rally Monte Carlo!

Tehnična ekipa Adel-a se je na Rally-ju Monte Carlo odlično izkazala z električnim športnim avtomobilom Bolt - predelano Mazdo RX8. S svojimi vožnjami se Andrej Pečjak in Dejan Grabner sicer nista uvrstila med zmagovalce, sta pa z odličnimi uvrstitvami opozorila nase in na svoj predelan avtomobil, ki je pritegnil veliko pozornosti, saj je bil eden bolj zmogljivih in atraktivnih.

Avto je bil zgrajen z majhno ekipo in s skoraj povsem slovenskimi komponentami (Iskra Avtoelektrika, REC, Oprema Ravne, Stoja in ekipa Adel-a) in se povsem uspešno kosa s tem, kar so naredili vodilni prozvajalci vozil. Dodatna potrditev, da v Sloveniji ne manjka kakovosti in znanja, je samo še nova vzpodbuda za nadaljnje delo v smeri električnih vozil.

Več o dogodivščinah ekipe si boste lahko v kratkem prebrali v Primorskih novicah.

 

Klicni center:
01/ 583 03 30